Informacje o firmie

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją maszyn i urządzeń technologicznych pod indywidualne potrzeby klienta.


Realizowane przez nas zadania znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłu. Począwszy od branży AUTOMOTIVE, przez SPOŻYWCZĄ, CHEMICZNĄ, HUTNICZĄ  i inne.

Horyzont realizowanych przez nas maszyn i urządzeń jest bardzo szeroki. Od prostych form technicznych do jakich można zaliczyć przenośniki (taśmowe, rolkowe, kombinowane), przez manipulatory, urządzenia dedykowane, urządzenia technologiczne, urządzenia procesowe, kończąc na kompletnych liniach technologicznych.

Nasze działania rozpoczynamy od zapoznania się z potrzebami i problemami technicznymi które występują u naszego Klienta. Następnie przygotowujemy propozycję rozwiązania danego problemu przedstawiając wstępny projekt, koncepcję. Po uwzględnieniu uwag naszego Klienta opracowujemy projekt docelowy. W dalszej kolejności realizujemy projekt na warsztacie gdzie po wykonaniu testujemy dane urządzenie, dostarczamy do klienta, montujemy, uruchamiamy i przekazujemy do eksploatacji.

Współpraca z naszą firmą gwarantuje, kompleksowe realizowanie zleceń od projektu do uruchomienia. Posiadamy własne biuro projektowe zarówno w zakresie mechaniki jak i automatyki. Wykonane przez naszych doświadczonych inżynierów projekty trafiają bezpośrednio do naszego działu produkcyjnego gdzie w oparciu o doświadczoną kadrę oraz bogate wyposażenie są realizowane bez udziału kooperantów co skraca proces produkcyjny i pozwala na pełną niezależność i elastyczność w realizacji. Bogaty park maszynowy i wyposażenie, a co najważniejsze bardzo doświadczeni pracownicy pozwalają nam rozwiązać wiele zadań i problemów produkcyjnych  występujących u naszych Klientów.

W celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług pracujemy zgodnie z normą ISO 9001-2008. Projektowane i budowane przez nas urządzenia są zgodne z oraz normami UE (CE) oraz wymogami HACCP.

Zapraszamy do współpracy.
Artur Kania
Właściciel